Kategoria: Na ścianę

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Na ścianę

Organizery na ścianę, są praktycznym rozwiązaniem do przechowywania podręcznych drobiazgów. Tego typu organizery doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno w pokoju, jak i w przedpokoju, czy łazience.

Wiszące ścienne organizery nie zabierają dużo miejsca, są efektowne, doskonale wpiszą się w dowolny wystrój wnętrz, są także solidne i wytrzymałe. Pomieszczą najważniejsze przedmioty w postaci kluczy, kobiecych akcesoriów kosmetycznych, a nawet małych ręczników, czy produktów do sprzątania. Za sprawą wiszących organizerów zyskamy dodatkowe i cenne miejsce w małym pomieszczeniu.

Organizery wiszące mogą swoje zastosowanie znaleźć również na drzwiach szafy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w zależności od naszych potrzeb. Ta praktyczna i pomysłowa forma organizacji z pewnością pozwoli zachować większy porządek i pozytywnie wpłynie na estetykę otoczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi organizerami z naszego sklepu Zorganizowany Dom!

Co to jest organizer na ścianę?

Są to zazwyczaj połączone ze sobą przegródki do przechowywania, które wyróżnia powieszenie na ścianie, w szafie lub na kuchennym haczyku. Sprawia to, że organizer zajmuje bardzo mało miejsca porządkując przy tym akcesoria.

Gdzie powiesić organizer na ścianę?

Możesz wybrać kuchnię, przechowując w nim sztućce i akcesoria kuchenne, łazienkę do uporządkowania biżuterii i kosmetyków, szafę by posegregować bieliznę lub biurko na akcesoria biurowe.

Czy organizer można powiesić w szafie

Oczywiście, jednym z częściej wybieranych miejsc organizera jest szafa lub garderoba, gdzie służy do segregowania ubrań i bielizny.