Kategoria: Na jedzenie

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Na jedzenie

Znajdziesz tu wszystko co jest związane z przechowywaniem żywności i posiłków. Między innymi lunch boxy do szkoły, pojemniki na jedzenie do pracy lub torby termiczne na piknik.

Znajdź idealny pojemnik na posiłek dla ciebie, który będzie wyróżniał się szczelnym zamknięciem, trzymaniem temperatury oraz nietuzinkowym wzorem i kolorystyką.

Wszystkie pojemniki przedstawiane w sklepie Zorganizowany Dom posiadają certyfikat umożliwiający trzymanie w nim posiłków i wszelakiej żywności.

Jaki pojemnik na jedzenie wybrać do pracy?

Stawiaj przede wszystkim na pojemność takiego produktu. Zabierając obiad do pracy warto by pomieścił on dwudaniowy posiłek. Oprócz tego możesz zaopatrzyć się w pojemnik termiczny lub torbę termoizolacyjną. Te produkty zachowają twoje jedzenie w takiej temperaturze jakiej oczekujesz.

Lunch box czy pojemnik termiczny do szkoły?

Dla dziecka w szkole pojemnik z osłona termiczną do przechowywania temperatury może być utrudnieniem, bo może zajmować więcej miejsca. Jeśli przygotowujesz dziecku kanapki i drobne przekąski do szkoły, zdecydowanie polecilibyśmy zwykłe pojemniki na kanapki, które są dostępne w Zorganizowanym domu.

Oczywiście jeśli twoje dziecko woli codziennie jeść ciepłe posiłki, nic nie stoi na przeszkodzie by zaopatrzyć go w mniejszy pojemnik termiczny przetrzymujący temperaturę jedzenia.

Na co zwrócić uwagę kupując pojemnik na żywność?

Przede wszystkim dowiedz się, czy pojemnik posiada certyfikat pozwalający na kontakt z żywnością.

Oprócz tego ważne jest by pojemnik przechowujący był szczelny i nie był narażony na pęknięcia podczas przenoszenia go w torebce lub plecaku.