Kategoria: Do łazienki

Pokazano 1-12 z 63 pozycji
Pokazano 1-12 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Do łazienki

Pojemnik do łazienki jest połączeniem kosmetyczki oraz kosza. W takim pojemniku umieścisz wszystkie przybory łazienkowe oraz akcesoria do makijażu.

Nasze kosze są odporne na wodę, dzięki czemu jest przystosowany do każdych, nawet wilgotnych pomieszczeń.

Organizer łazienkowy ze sklepu Zorganizowany dom będzie doskonałym wyborem w każdej łazience, gdzie w efektywny sposób uporządkuje wszystkie elementy codziennego użytku.

Czy pojemnik na kosmetyki można trzymać pod prysznicem?

Tak, lecz należy mieć na uwadze, że pojemniki metalowe mogą w takim wypadku ulec korozji, a pojemniki drewniane ulegną szybszemu rozpadowi. Najrozsądniejszym wyborem kosmetyczki pod prysznic będzie taka, która jest wykonana z tworzywa sztucznego.

Jaki pojemnik na kosmetyki do makijażu?

Najlepszy będzie pojemnik z wieloma mniejszymi komorami. Taka toaletka przechowa wiele akcesoriów do makijażu, które zazwyczaj są małe, dlatego pozwoli to na przechowanie nawet 30 różnych kosmetyków, w zależności od wybranego pojemnika.

Gdzie postawić pojemnik na kosmetyki w łazience?

Wiele zależy jak zaaranżowana jest łazienka. Jeśli posiadasz wolną półkę, to miejsce będzie najbardziej rozsądne by postawić pojemnik. W przypadku braku szafki, zawsze możesz ustawić pojemnik bezpośrednio na pralce lub parapecie łazienki.