Kategoria: Do kuchni

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Do kuchni

Pojemniki do kuchni ułatwią pracę podczas gotowania oraz przyrządzania posiłków. Przechowasz w nich zarówno żywność, jak i akcesoria kuchenne takie jak: łyżki, noże czy widelce.

Każdy koszy Zorganizowanego Domu posiada świetne ubarwienie, które wprowadzi niesamowity klimat zarówno na blacie kuchennym jak i w szufladzie.

Idealny organizer kuchenny powinien cechować się odpornością na wodę oraz trwałością na zadrapania. Takie kosze znajdziesz w naszym katalogu, który zawiera kilkadziesiąt produktów czekających na wykorzystanie w twojej kuchni.

Jaki pojemnik na cukier?

Do przechowania cukru wybierz pojemnik z szybko otwierającą się górą. Takie pojemniki szczelnie przechowują cukier wewnątrz umożliwiając przy tym szybkie dostanie się do środka.

Czy pojemniki na żywność można trzymać w zamrażarce?

Jeśli są wykonane z tworzywa sztucznego, można przechowywać w nich zamrożoną żywność. Inaczej sprawy mają się w przypadku pojemników szklanych, wtedy musisz pamiętać by zawartość pojemnika była wstępnie schłodzona, tak by nie nastąpiło pęknięcie pojemnika.

Jaki pojemnik na przyprawy wybrać?

Szukaj pojemników z wieloma przegródkami, które bardzo fajnie oddzielą poszczególne przyprawy. Ciekawą opcją jest także nabycie pojemnika z większym miejsce na duże przyprawy.