Kategoria: Kosmetyczki

Pokazano 1-12 z 35 pozycji
Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Kosmetyczki

Sprawdź kosmetyczki zawarte w naszym asortymencie i ciesz się ich wykorzystaniem podczas podróży, wyjścia na siłownie czy przy codziennym wyjściu do pracy.

Kosmetyczki są przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiety (męska,  damska lob dla dziecka).

Każda kosmetyczka posiada niepowtarzalny wzór, dopasowany do gustu każdego użytkownika. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla niego lub dla niej.

Co powinna zawierać dobra kosmetyczka?

Co najważniejsze, musi być stworzona z dobrego materiału. Niezależnie, czy będzie to skóra, materiał syntetyczny czy plastik. Poza tym musi być dopasowana do ilości kosmetyków jakie posiadasz. Nie ma potrzeby nabywać dużą, wielokomorową kosmetyczkę jeśli na codzień używasz tylko jednego kremu i tuszu do rzęs. W takim wypadku rozsądniejszą opcją będzie zakup małej kosmetyczki do torebki.

Czym kosmetyczka damska różni się od męskiej?

Coraz częściej te kosmetyczki są ze sobą wymienne. W zasadzie jedyna różnica, którą można zauważyć to kolory i wzory kosmetyczki. Kosmetyczka damska będzie posiadała więcej wzorów i barwnych kolorów, natomiast męska pozostanie w tradycyjnych, ciemniejszych barwach.

Kosmetyczka jako prezent dla przyjaciółki?

Twoja przyjaciółka na pewno ucieszy się jeśli podarujesz jej użyteczny prezent jakim jest kosmetyczka. Jest więc to przyzwoity prezent na waszą rocznicę znajomości, urodziny lub awans w pracy.