Kategoria: Kosze

Pokazano 1-12 z 74 pozycji
Pokazano 1-12 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Kosz na pranie z...

Cena 41,99 zł

Kosz poprawiający układanie ubrań w łazience, które czekają do...

Kosze

Dzięki naszym koszom zaprowadzisz porządek w całym domu. Świetnie spełni rolę organizera kuchennego, uporządkuje kosmetyki w łazience, a także przechowa zabawki w pokoju dziecka.

Każdy kosz jest zaprojektowany by świetnie wypełniał wnętrze pomieszczenia, dlatego wzory oraz barwy koszy są żywe oraz oryginalne.

Kosz na zabawki, organizer kosmetyczny, koszyk do sypialni - to tylko niektóre z wielu pomysłów na wykorzystanie poniżej przedstawionych organizerów.

Czy kosz na zabawki jest wytrzymały?

Jeśli szukasz kosza odpornego na ostre krawędzie zabawek, musisz wybierać te z twardszego materiału niż zwykła bawełna. W naszym sklepie Zorganizowany Dom znajdziesz przede wszystkim takie kosze, odporne na podarcia ze względu na wykorzystany materiał.

Jaki kosz na owoce wybrać?

Powinno się tu kierować kolorami jakie posiada twoja kuchnia. Dopasowany kolor świetnie wpasuje się w całą kuchnię. Co więcej, staraj się wybierać kosz na owoce z rączkami, tak by można było je przenieść w przypadku chęci postawienia owoców na innym stole.

Czy kosz na zabawki można prać?

Większość koszy na zabawki nadają się do prania w pralce. Dokładniejsze instrukcje czy dany kosz nadaje się do prania powinny znajdować się na metce dołączonej do każdego kosza.