Aranżacje na halloween 2022 - jak udekorować dom

comment0 komentarze person Wysłane przez: Weronika Czarny list W: Aranżacja

Organizujesz imprezę halloweenową lub chcesz udekorować twój dom. W tym roku ja także postanowiłam przygotować się na najbliższe święto halloween, dlatego zrobiłam dość mocny research w tym temacie. Wnioski, które aranżacje są według mnie najlepsze i dlaczego postaram się zawrzeć poniżej.

Dynie halloweenowe, ale w nowoczesnej wersji

Dynie led

Dziś tak jak i kilkanaście lat temu, prym podczas święta halloween wiodą dynie. Produkty, które możemy znaleźć w tym okresie w każdym supermarkecie w przystępnej cenie. 

Proponuje tutaj jednak pójść o krok dalej i wybrać dynie ze światełkami LED

Fantastycznie rozświetlą one pomieszczenia twojego domu, a postawione na balkonie będą niesamowitą atrakcją dla wszystkich przechodniów.

Dekoracja sztucznymi pajęczynami

Pajęczyny

Nikt z nas nie chce na codzień widywać w swoich pomieszczeniach pajęczyn, które wiją się po kątach i na suficie. Jednak halloween to co innego, warto na ten czas zaopatrzyć się w sztuczne sieci pajęczyn, które doskonale imitują prawdziwe pajęczyny.

Takie gadżety możecie bez problemu kupić w internecie. Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy na coś co użyjecie raz w roku, w większych miastach są także specjalne punkty, w których można wynająć przebrania między innymi na halloween, zapytajcie sprzedawcy, czy nie mają w ofercie wypożyczenia także sztucznych pajęczyn.

Duchy ze sznurka bawełnianego 

Duchy ze sznurka bawełnianego

Ta atrakcja zaciekawiła mnie szczególnie, ponieważ można miło spędzić czas przygotowując ją. Jeśli chcesz by twoje dekoracje były wyjątkowe i oryginalne, warto zaopatrzyć się w sznurek bawełniany i samemu zrobić przeraźliwe pajączkiduchy czy postacie z horrorów

Jeśli pierwszy raz słyszysz o sznurku bawełnianym, polecam Ci zagłębić się w temat, bo rzeczy które można z niego zrobić nadadzą się nie tylko na halloween, lecz także na święta czy rodzinne uroczystości.

Upiory jako przekąski popcornowe

Duchy popcorn

Gdy organizujesz imprezę halloween, musisz wykorzystać ten pomysł. Wystarczą woreczki foliowe, popcorn oraz marker i już masz stworzone fantastyczną dekoracje, która na imprezie zachwyci każdego, a dodatkowo pod koniec imprezy duszki będzie można zjeść.

Halloween z rodziną - wspólne przygotowanie dekoracji

Halloween z rodziną

Jeśli nie organizujesz imprezy, a chcesz po prostu miło spędzić czas z rodziną, przygotowanie dekoracji będzie świetnym wyborem, bo oprócz ciekawych aranżacji, spędzisz miło czas z twoimi bliskimi.


Polecam wszystkie prace związane z halloween zachowywać na zdjęciach, na pewno poprawi wam to humory, gdy za kilka lat przejrzycie jak miło spędzaliście czas na wymyślaniu dekoracji śmiejąc się przy tym i radując.

Zostaw komentarz

Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień